2011-01-10 16:01:01

Maciej Lech opuszcza MKS Kańczuga

Maciej Lech, 20-letni pomocnik MKS Kańczuga, może niebawem opuścić drużyne i zasilić lidera jarosławskiej okręgówki, Wólczankę Wólka Pełkińska.
 
Lech, pomimo młodego wieku, jest wyróżniającym się zawodnikiem ostatniej drużyny IV ligi podkarpackiej a zarazej jej najskuteczniejszym strzelcem. W ciągu ostatniego roku był testowany przez kilka drużyn występujących w wyżaszych ligach, m.in Stal Stalowa Wola i Stal Rzeszów.
 
Wraz z Lechem drużynę Wólczanki wzmocnić może jego klubowy kolego - Maciej Skawina. Sprawa obydwóch zawodników wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

Działacze mierzącego w awans do IV ligi klub z Wólki Pełkińskiej poważnie myśleli o wzmocnieniu składu zimą. Oferty gry w Wólczance mieli otrzymać również m.in zawodnicy Orła Przeworsk, w tym także Marek Florek i Radosław Sykała, jednak nie skorzystali oni z propozycji zmiany klubu.
 
W drużynie aktualnego lidera klasy "O" grupy Jarosław (drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów zajmuje Czuwaj Przemyśl) występuje już dwóch byłych zawodników Orła - Jacek Groch i Arkadiusz Kiszka, a najskuteczniejszym strzelcem jest sprawdzany nie dawno przez Resovią Rzeszów Krzysztof Pietluch (14 bramek w 15 spotkaniach).
 
źródło: własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

mks 2011-01-10 17:10:33 0 0

Dali Lechowi pracę za dobre $$$ to poszedł

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem