2015-09-13 10:54:17

Tylko remis Piasta Tuczempy w meczu z Lewartem Lubartów

W meczu beniaminków 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Piast Tuczempy zremisował 1-1 z Lewartem Lubartów.

Obie ekipy postawiły na otwarty futbol. Piast Tuczempy wyszedł na prowadzenie już w 10. minucie. Dośrodkowanie z lewej strony skutecznie zakończył Karol Wota.

W pierwszej połowie okazję do goli mieli jeszcze gospodarze jak i drużyna Lewarta Lubartów. Piast w 13. minucie trafił w słupek bramki strzeżonej przez Adriana Parzyszka. W 34. minucie świetną interwencją po rzucie wolnym popisał się Patryk Strawa.

Niedługo po zmianie stron Lewart Lubartów doprowadził do wyrównania. Gola strzelił Hubert Kotowicz.

W 72. minucie goście powinni wyjść na prowadzenie. Zawodnik z Lubartowa ograł kilku zawodników Piasta, ale jego strzał zatrzymał się na bocznej siatce.

Na minutę przed końcem w dogodnej sytuacji znalazł się Bohdan Karkovsky, który miał piłkę wystawioną przed polem karnym. Niestety akcji nie udało się rozstrzygnąć na korzyć gospodarzy i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

PIAST TUCZEMPY - LEWART LUBARTÓW 1-1 (1-0)

1-0 Wota (10)
1-1 Kotowicz (52)

Piast Tuczempy: Strawa - Jaroch, Kubas, Gil, Stopyra, Wielgosz, Wota, Aab, Sobczak, Tołpa, Karkovskyi.

Lewart Lubartów: Parzyszek - Kotowicz, Mitura, Bijan, Michna, Semchuk (72. D. Pikul), J. Niewęgłowski, Rusinek, D. Niewęgłowski (46. Zuber), Bujak (80.Kula), Kompanicki (89. Wiącek).

Sędziował: Kacper Czarnota (Chełm). Żółte kartki: Jaroch, Karkovskyi - Mitura, Bujak, J. Niewęgłowski.