2015-09-12 19:59:22

Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2-1. Dwa gole Daniela Koczona [WIDEO, BRAMKI]

Siarka Tarnobrzeg wygrała 2-1 z Kotwicą Kołobrzeg w meczu 8. kolejki drugiej ligi.

Obydwa gole dla "Siarkowców" zdobył Daniel Koczon, który wpisał się na listę strzelców odpowiednio w 31. i 59. minucie.

Bramke dla Kotwicy Kołobrzeg zdobył w drugiej połowie Mateusz Świechowski, były zawodnik m.in Stali Mielec czy Resovii.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg kończyli w 10-tkę po tym jak w ostatniej minucie spotkania drugą żółtą kartką ukarany został Krzysztof Suchecki.

SIARKA TARNOBRZEG - KOTWICA KOŁOBRZEG 2-1 (1-0)

1-0 Koczon (31)
2-0 Koczon (59)
2-1 Świechowski (67)