2015-09-12 17:44:03

Pewne zwycięstwo Karpat Krosno w Zamościu

Karpaty Krosno wygrały 3-0 z AMSPN Hetman Zamość w wyjazdowym meczu 9. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Krośnianie byli faworytem tego pojedynku i nie zawiedli. Do przerwy prowadzili 1-0 po golu Huberta Siepierskiego.

Na kolejne trafienia fanom Karpat Krosno przyszło czekać do 75. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Jarosław Piątkowski.

Na kilka minut przed końcem spotkania wynik spotkania na 3-0 dla Karpat ustalił Bartłomiej Buczek.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - KARPATY KROSNO 0-3 (0-1)

0-1 Sieperski (30)
0-2 Piątkowski (75)
0-3 Buczek (84)

AMSPN Hetman Zamość: Kieperka - Baran, Wróblewski, Myszka, Fidler, Czarniecki, Chruśćiński (75. Bukowski), Markowski, Kaznokha, Karaszewski (75. Krawiec), Wołoch

Karpaty Krosno: Stępień - Kapuściński, Nikanowycz, Balul, Jarząb, Szkatuła, Kasza (68. Telesz), Zaremba (46. Sikorski), Siepierski, Piątkowski (79. Krzysztoń), Żak (60. Buczek)