2015-09-12 16:39:15

JKS Jarosław przegrał z rozpędzoną Chełmianką

JKS Jarosław przegrał u siebie z Chełmianką Chełm 0-2. Goście wygrali po raz czwarty z rzędu.

Obydwie bramki padły w końcówce pierwszej połowy. W 43. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Kwiatkowski, a dwie minuty później gola zobył Oleksii Prytuliak.

Dla JKS-u Jarosław była to pierwsza porażka po dwóch wygranych z rzędu. Chełmianka po słabym początku rozgrywek wygrała już po raz czwarty z rzędu.

Dzień przed meczem trener JKS-u Jarosław Michał Szymczak obchodził 36. urodziny, niestety wynik spotkania nie był raczej najlepszym prezentem...

JKS JAROSŁAW - CHEŁMIANKA CHEŁM 0-2 (0-2)

0-1 Kwiatkowski (43)
0-2 Prytuliak (45)

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Daszyk, Sokolenko, Cienki (46. Jamrozik), Oziębło, Kukiełka, Kycko (46. Sobol), Rop (77. Fedor), Raba (65. Soczek), Dziedzic

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Bednarek, Grzywna, Patryk Mazurek (46. Kowalski), Kwiatkowski, Fornal, Prytulak, Kobiałka, Tomalski, Wójcik, Koprucha (65. Sołtysiuk)

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Sokolenko, Fedor - Fornal. Widzów: 500

b 2015-09-13 13:50:58

Czas najwyższy skończyć z opowieściami że drużyna JKS-u musi się zgrać a wyniki przyjdą. To już połowa rundy jesiennej ponad dwa miesiące "zgrywania" i co? Efekt jest mizerny. Po tej drużynie należałoby oczekiwać o wiele więcej niż tylko 12 punktów w 9 meczach. Jeden wygrany mecz na własnym boisku i to dopiero w 7 kolejce, wcześniej remisy z Orlętami i beniaminkiem Lewartem chluby JKS-owi nie przynoszą (ponoć sędziowie się uwzięli). Porażka z Motorem jest jeszcze do zniesienia ,chociaż to powinny być punkty, ale porażka z Chełmianką już nie! Panie Szymczak, czas wyjść ze stanu samozadowolenia,wyciągnąć wnioski i zabrać się ostro do roboty! A jeżeli Pan nie ma pomysłu na tą drużynę to nikt Pana w Jarosławiu nie będzie zatrzymywał! Szkoda Pańskiego czasu, zawodników i nerwów kibiców.

P.S. Mimo wszystko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

kibic 2015-09-14 14:02:26

"b"zgadzam się z tobą.Pisałem to jeszcze po pierwszych meczach że tu nie chodzi tylko o zgranie ale o umiejętności niektórych piłkarzy i że obrona to będzie najsłabszy punkt tej drużyny.I wszystko się zgadza bo takie bramki jakie traci JKS chociaż by te z Chełmianką pokazują że niektórzy powinni biegać w okręgówce a nie 3 lidze.

kibic 2015-09-14 17:26:17

Za to co po meczu zrobił Cisek,to przechodzi ludzkie pojęcie.Schodzi z boiska i obraża zarząd.Kara nieunikniona dla tego pajaca.Cham ze wsi wyjdzie,ale wieś z chama nigdy.

b 2015-09-14 19:01:10

Gdy trenerem był Paweł Załoga to były narzekania na styl gry, że tylko JKS "muruje" bramkę, "stawia autobus na 16-stce" itp. Ale taka taktyka przynosiła efekt w postaci punktów i miejsca w tabeli. Drużynę buduje się od obrony, a ta w JKS nie istnieje. Pan Szymczak popadł w samozadowolenie i uważa że JKS jet tak mocny że wygra z każdym w tej lidze - błąd Panie Michale. Zbytnia pewność się zawsze gubi i to widać po wynikach Pana drużyny. W tej lidze faworyci, którzy prowadzą zbyt otwartą grę bardzo często przegrywają i nie trzeba być geniuszem żeby to zobaczyć. Panie Michale , jest Pan młodym człowiekiem i jeszcze dużo nauki przed Panem, ale proponuję się uczyć w niższych ligach np. w okręgówce.