2015-09-11 19:56:30

Przełom Besko przegrał z Wisłokiem Wiśniowa 1-4

Jedną z bramek dla Wisłoka Wiśniowa zdobył Marcin Borowczyk (fot. Jakub Dziok)
Wisłok Wiśniowa wygrał z Przełomem Besko 4-1, choć to gospodarze jako pierwszy trafił do siatki.

Autorem bramki na 1-0 dla Przełomu Besko był Seweryn Kijowski, który wpisał się na listę strzelców w 15. minucie spotkania. Na więcej jednak gospodarzy nie było już stać - w dalszej części meczu trafiali już tylko goście.

Jeszcze przed przerwą wyrównał Marcin Borowczyk, a po zmianie stron gole zdobywali kolejno Waldemar Złotek, Tomasz Pietrasiewicz i ponownie Złotek (z rzutu karnego).

Wisłok Wiśniowa wygrał tym samym szóste spotkanie w tym sezonie i jako jedna z dwóch drużyn w lidze wciąż jest niepokonany.

PRZEŁOM BESKO - WISŁOK WIŚNIOWA 1-4 (1-1)

1-0 S. Kijowski (15)
1-1 Borowczyk (35)
1-2 Złotek (50)
1-3 Pietrasiewicz (68)
1-4 Złotek (70-karny)