2015-09-10 10:15:56

Sokół Nisko wygrał z Wisłoką Dębica 3-2. Dwa gole Serafina

Michał Serafin zdobył dwa gole dla Sokoła Nisko (fot. Bogusław Szczurek / archiwum)
W drugim środowym meczu 4 ligi podkarpackiej Wisłoka Dębica przegrała u siebie z Sokołem Nisko 2-3.

W rozegranym w Dębicy pojedynku od pierwszych minut sporo się działo. Po zaledwie 27 minutach gry było 2-1 dla Sokoła Nisko.

Pierwsi trafili jednak gracze Wisłoki Dębica, którym w 20. minucie prowadzenie dał Dawid Bielatowicz. Gospodarze z prowadzenie nie cieszyli się długo, bo już trzy minuty później wyrównał Jacek Maciorowski, a za kolejnych kilka minut trafił Michał Serafin i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron Wisłoka Dębica próbowała atakować, ale na nic się to zdało. W ostatniej minucie prowadzenie Sokoła podwyższył Michał Serafin, a gole Norberta Podlaska minutę później zmniejszył tylko rozmiary porażki miejscowych.

Po tym spotkaniu Sokół Nisko jest wiceliderem 4 ligi podkarpackiej. Zrównał się punktami z Wisłokiem Wiśniowa. Obie te ekipy nie doznały jeszcze porażki.

WISŁOKA DĘBICA - SOKÓŁ NISKO 2-3 (1-2)

1-0 Bielatowicz (20)
1-1 Maciorowski (23)
1-2 Serafin (27)
1-3 Serafin (90)
2-3 Podlasek (90+1)

Wisłoka Dębica: Balasa - Kardyś, Jabłoński, K. Bieszczad, Karpat, Bielatowicz, (79. Maik), T. Kot (44. Pęcak), D. Bieszczad, Konik, Podlasek, Gryboś

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Szpyra, Maciorowski, Woźniak, Wilk, Serafin (90. Dyba), Lebioda, Stępień, Tyczyńki (65. Sudoł), Kowal (83. Skrzat), Juda

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: K. Bieszczad - Tomczyszyn, Woźniak