2015-09-09 21:26:15

Karpaty Krosno lepsze od Sokoła Sieniawa

Piłkarze Karpat Krosno odnieśli ważne zwycięstwo. Na zdjęciu o piłkę walczy Adam Żak (fot. Marcin Pirga)
Karpaty Krosno wygrały u siebie z Sokołem Sieniawa, w ramach 8. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Sokół Sieniawa po zaskakującym zwycięstwie nad Motorem Lublin pojechał na ciężki teren do Karpat Krosno.

Pierwsi bramkę strzelili gospodarze. Już w 4. minucie gola zdobył sprowadzony z pierwszoligowego Rozwoju Katowice Adam Żak. Sokół szybko wyrównał - już w 9. minucie było 1-1 za sprawą Kacpra Raka.

Ważnego gola dającego prowadzenie Karpatom Krosno strzelił w 79. minucie Przemysław Szkatuła. Przyjezdni mieli jeszcze czas, aby doprowadzić do remisu, ale swoją szansę wykorzystali krośnianie. W doliczonym czasie gry na 3-1 strzelił Patryk Kapuściński, który wpisał się na listę strzelców wykorzystując rzut karny.

KARPATY KROSNO - SOKÓŁ SIENIAWA 3-1 (1-1)