2015-09-10 08:54:43

Orzeł Przeworsk przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski. Dwa gole Damiana Szpaka

Damian Szpak okazał się bohaterem Orląt Radzyń Podlaski w meczu z Orłem Przeworsk, a jego zespół wygrał 2-1.

Orzeł Przeworsk nie był faworytem starcia z Orlętami Radzyń Podlaski - przeworszczanie przegrali przecież wszystkie mecze wyjazdowe.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 25. minucie za sprawą Damiana Szpaka. Ten sam piłkarz podwyższył wynik spotkania w 60. minucie.

Honorowe trafienie dla Orła Przeworsk zaliczył w 88. minucie Paweł Piątek.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - ORZEŁ PRZEWORSK 2:1 (1:0)

1-0 Szpak (25)
2-0 Szpak (60)
2-1 Piątek (88)

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Ebert (89. Grądzki), Zarzecki, Leszkiewicz, Kot, Zmorzyński, Król (80. Szymala) Borysiuk, Milcz (66. Nowacki), Szpak, Groborz.

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Jarosz, Skała, Korolski, Drożdżal (77. Czyrny), Broda, Boratyn (50. Kmuk), Struś (77. Duży), Gawłowski, Kołodziej, Piątek.

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Borysiuk, Kot, Ebert - Jarosz.