2015-09-09 20:51:35

JKS Jarosław wygrał w Boguchwale. Szósta porażka Izolatora

Izolator Boguchwała przegrał u siebie z JKS-em Jarosław 0-1 w meczu 8. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Dla "Izolacji" to szósta porażka z rzędu.

Izolator Boguchwała nie może wyjść z dołka. Przegrał szósty mecz z rzędu i wydaje się, że na dłużej zostanie w dolnej części tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

W środę lepszy od Izolatora okazał się JKS Jarosław. Goście z Jarosławia strzelili jedną bramkę w 32. minucie spotkania. Autorem gola był Kacper Rop.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 0-1 (0-1)

0-1 Rop (32)

Izolator Boguchwała: Świder - Dziedzic (75. Domin), Brogowski, Dąbek, Kardyś, Karwat (86. Ziobro), Burak, Hajnas, Sitek (65. Tyburczy), Karwacki (69. Wójcik), Szymański

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Daszyk, Sokolenko, Kuliga, Oziębkło (65. Cienki), Kycko (81. Fedor), Kukiełka, Raba, Dziedzic (76. Soczek), Rop (58. Sobol)

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Burak, Domin - Cisek, Kuliga,  Cienki