2015-09-07 14:21:10

Trzecie z rzędu zwycięstwo LKS-u Pisarowce

Piłkarze LKS-u Pisarowce (białe stroje) wygrali w Jastkowicach 2-1.
LKS Pisarowce pokonał na wyjeździe Bukową Jastkowice 2-1.

LKS Pisarowce rozprawił się z Bukową Jastkowice w dwie minuty. Tak można powiedzieć o tym meczu w dużym skrócie.

Ku radości miejscowych kibiców wynik spotkania otworzył w 40. minucie Paweł Kaczmarczyk. Niestety, to wszystko na co było stać gospodarzy.

Druga połowa należała do gości. W 50. minucie wyrównał Fabian Pańko, a zaledwie minutę później wynik na 2-1 dla LKS Pisarowce ustalił Kamil Adamiak.

LKS Pisarowce zdobył komplet punktów trzeci raz z rzędu.

BUKOWA JASTKOWICE - LKS PISAROWCE 1-2 (1-0)

1-0 Kaczmarczyk (40)
1-1 Pańko (50)
1-2 Kamil Adamiak (51)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Madej (63. Kwiatkowski), Wołoszyn, Sałek, T. Bartnik, Kotwica (72. Młynarczyk), M. Partyka, J. Partyka (63. Stelmach), Watras, Brzeziński (63. Szymanek), Kaczmarczyk.

LKS Pisarowce: Szpiech - Lisowski, Kumah-Doe, Łuczka, Jaklik, Węgrzyn, Lorenc (84. Karol Adamiak), Walaszczyk (90+1 Domaradzki), Ząbkiewicz (17. Pańko), Kamil Adamiak (78. Sobolak), Frączek (89. Suszko).

Sędziował: Marek Cyrek (Rzeszów). Żółte kartki: Sałek, Partyka, Kaczmarczyk.