2015-09-07 13:15:33

Pierwsze zwycięstwo Stali Nowa Dęba w 4 lidze podkarpackiej

Stal Nowa Dęba (biało-niebieskie koszulki) pokonała Skołoszów 2-0 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Stal Nowa Dęba wygrała przed własną publicznością z LKS-em Skołoszów 2-0.

Stal Nowa Dęba wyszła na prowadzenie w 14. minucie po bramce Karola Wilka. W dalszej części pierwszej połowy kibice nie zobaczyli już bramek. Okazje były - "setkę" zmarnował Kamil Serafin, a w poprzeczkę trafiali jeszcze Łukasz Milanowski i Kamil Rębisz.

Gości ze Skołoszowa dobił w 60. minucie Łukasz Milanowski. Dla Stali to dopiero pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie 4 ligi podkarpackiej.

STAL NOWA DĘBA – LKS SKOŁOSZÓW 2-0 (1-0)