http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-01-06 17:01:18

Zmiana trenera w Zniczu Pruszków

Michał Libich zastąpił na stanowisku trenera Znicza Pruszków Roberta Podolińskiego.

Robert Podoliński poprosił władze drugoligowego Znicza Pruszków o rozwiązanie umowy trenerskiej. Przyczyną takiej decyzji są sprawy rodzinne szkoleniowca. Nowy trener poprowadził dziś swoje pierwsze zajęcia z drużyną

35-letni Podoliński był trenerem Znicza od czerwca ubiegłego roku, prowadził pruszkowski klub w 17 spotkaniach II ligi i meczu Pucharu Polski z Polonią Warszawa (0-1). Po rundzie jesiennej Znicz jest liderem we wschodniej grupie II ligi.

Michał Libich w warszawskiej Polonii pełnił ostatnio funkcję asystenta trenera Młodej Ekstraklasy. Wcześniej 32-latek dwukrotnie prowadził Młodą Polonię Warszawa jako pierwszy trener - od sierpnia do października 2008 roku i ponownie od kwietnia do września 2009 roku.

Był także związany z pierwszym zespołem Polonii Warszawa. Jesienią 2009 roku był trenerem tymczasowym. Poprowadził zespół w jednym meczu Ekstraklasy.

źródło: Polonia Warszawa / 90minut.pl / Znicz Pruszków


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem