2015-09-06 11:43:43

Stal Stalowa Wola - GKS Tychy 1-1 [WIDEO, BRAMKI]

Stal Stalowa Wola zremisowała 1-1 z GKS-em Tychy w meczu 7. kolejki 2 ligi. Zobaczcie gole z meczu.

Piłkarze Stali Stalowa Wola wyszli na prowadzenie już w 3. minucie spotkania po pięknym trafieniu Damiana Łanuchy. Gola zobaczyć możecie na poniższym skrócie wideo od 3:02.

Gracze GKS-u Tychy wyrównali w 18. minucie spotkania za sprawą Daniela Tanżyny, który skierował piłkę do siatki głową po wrzutce z rzutu rożnego (gol od 12:47).

STAL STALOWA WOLA - GKS TYCHY 1-1 (1-1)

1-0 Łanucha (3)
1-1 Tanżyna (18)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wawrzyński, Bogacz, Kowalsi, Jabłoński (57. Kantor), Kachniarz (65. Jagiełło), Giel (90. Siudak), Łanucha, Mikołajczak, Oziębała (70. Płonka)

GKS Tychy: Florek - Górkiewicz (63. Grzybek), Boczek, Tanżyna, Mączyński, Szczęsny (88. Wodecki), Zganiacz, Bukowiec, Duda (69. Okuniewicz), Radzewicz, Grzeszczyk

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków). Żółte kartki: Oziębała, Bogacz, Płonka, Jagiełło, Kantor - Zganiacz, Wodecki, Mączyński, Boczek. Czerwona kartka: Mateusz Jagiełło (90+1, druga żółta).