2015-09-06 17:13:28

Wólczanka Wólka Pełkińska pewnie pokonała Lewarta Lubartów

W 6. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała u siebie Lewarta Lubartów 3-0.

Wólczanka Wólka Pełkińska nie miała problemu z ograniem beniaminka 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwszego gola strzeliła już w 11. minucie za sprawą akcji Kamila Hula.

Prowadzenie gospodarzy podwyższył jeszcze przed przerwą Mateusz Kocur.

Trzecie zwycięstwo w tym sezonie dla Wólczanki okazało się faktem w 58. minucie kiedy to wynik spotkania na 3-0 dla gospodarzy ustalił Maciej Lech.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - LEWART LUBARTÓW 3-0 (1-0)

1-0 Hul (11)
2-0 Kocur (43)
3-0 Lech (58)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - Podstolak (71. A. Poprawa), K. Pydych (80. Gaweł), Oślizło, Flak - Kocur, Padiasek, Gwóźdź, B. Poprawa (83. Partyka) - Lech (86. Bober), Hul.

Lewart Lubartów: Parzyszek - Jezior (68. D. Pikul), Mitura, J. Niewęgłowski, Michna, D. Niewęgłowski, Rusinek (80. A. Pikul), Bujak, Kotowicz, Kompanicki (86. Kula), Semchuk (62. Zuber).

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin). Żółte kartki: K. Pydych, Podstolak - A. Pikul.