2015-09-06 11:17:28

Pierwsze zwycięstwo JKS-u Jarosław u siebie. Wygrana 4-1 z Tomasovią

JKS Jarosław wygrał pierwszy mecz na własnym stadionie. W sobotę pokonał 4-1 Tomasovię Tomaszów Lubelski.

Przed tym spotkaniem JKS Jarosław postawił sobie wyraźne cel, aby wygrać pierwszy mecz przed własną publicznością. Ku uciesze kibiców udało sie go zrealizować.

Gospodarze ruszyli do ataku od pierwszych minut. Gola udało się jednak zdobyć dopiero w 40. minucie, gdy Bartłomiej Raba silnym strzałem zaskoczył bramkarza Tomasovii Tomaszów Lubelski.

Goście wyrównali w 60. minucie, gdy sprytem w podbramkowym zamieszaniu wykazał się Krzysztof Zawiślak.

JKS długo trzymał w napięciu swoich kibiców. W 72. minucie Sebastian Dziedzic wykorzystał dokładnego podanie Dawida Kuligi i głową strzelił gola.

Napastnik Jarosławskiego Klubu Sportowego niedługo później podwyższył na 3-1 i było wiadomo, że miejscowi nie oddadzą zwycięstwa.

Formalności dopełnił w 89. Bartłomiej Raba, który ograł sam na sam bramkarza Tomasovii Łukasza Bursztykę.

JKS JAROSŁAW - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 4-1 (1-0)