2015-09-06 12:11:41

Trwa czarna seria Izolatora Boguchwała. Piąta porażka z rzędu

Izolator Boguchwała (biało-czarne stroje) nie zdobył w meczu z Chełmianką nawet punkru (fot. Bartosz Kabala / zksizolator.eu)
Izolator Boguchwała przegrał z Chełmianką Chełm 1-2 w 7. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Spotkanie lepiej zaczęła Chemianka, która rzuciła się do ataków od pierwszych minut. Jako pierwsi z trafienia cieszyli się jednak gracze Izolatora Boguchwała. W 14. minucie do siatki trafił Adrian Sitek, a asystę przy bramce zaliczył Damian Karwacki.

Gdy wydawało się, że Izolator przejął kontrolę nad spotkaniem goście zdobyli wyrównującego gola. W 23. minucie w polu karnym zbyt dużo czasu na złożenie się do strzału miał Łukasz Jankowski, który z półwoleja pokonał bezradnego Dawida Świdra.

Decydującego gola Izolator Boguchwała stracił w 86. minucie po rzucie karnym, który został podyktowany za faul bramkarza na rywalu. "Jedenastkę" na gola zamienił najskuteczniejszy w Chełmiance Ołeksij Prytulak.

Dla Izolatora to piąta z rzędu porażka w obecnym sezonie 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Podopieczni Przemysława Matuły po dwóch wygranych w pierwszych meczach przegrywają wszystko po kolei.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - CHEŁMIANKA CHEŁM 1-2 (1-1)

1-0 Sitek (14)
1-1 Jankowski (23)
1-2 Prytulak (86)