2011-01-06 16:51:11

Pięciu piłkarzy odchodzi z Ruchu Wysokie Mazowieckie

Artur Holewiński, Paweł Galiński, Paweł Łukasik, Tomasz Bzdęga oraz Arkadiusz Czarnecki mogąodejść z Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Holewińskiemu wygasa kontrakt. Mimo że jesienią bramkarz wystąpił w 16 spotkaniach ligowych nowa umowa nie zostanie zaproponowana. Pozostali z wymienionych zostali wystawieni na listę transferową.

- Uznaliśmy, że ci zawodnicy mogą opuścić nasz zespół. Jeśli znajdą się chętni na zatrudnienie piłkarzy, nie będziemy czynić przeszkód w zmianie barw klubowych - wyjaśnia w rozmowie z Gazetą Współczesną trener Ruchu Sławomir Kopczewski.

Ruch poszukuje również wzmocnień. Priorytetem jest dobrej klasy bramkarz. - Postaramy się także wypełnić luki w obronie i ataku. Prowadzimy pewne rozmowy. Uruchomiliśmy m.in. kontakty na Litwie. Tam jest wielu ciekawych graczy. Za wcześnie jednak, aby rozmawiać o konkretnych nazwiskach - dodaje Kopczewski.

Zespół przygotowania do rundy wiosennej rozpoczyna 10 stycznia. Niestety, drużyna nie wyjedzie na żadne zgrupowanie.

źródło: Gazeta Współczesna

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem