2015-09-02 21:13:19

Remis na szczycie IV ligi. Sokół Nisko - Wisłok Wiśniowa 1-1

Piłkarze Sokoła Nisko (czerwone stroje) zremisowali u siebie z Wisłokiem Wiśniowa (fot. archiwum)
Sokół Nisko zremisował z Wisłokiem Wiśniowa 1-1 w meczu na szczycie 4 ligi podkarpackiej.

Przed zaległym pojedynkiem 5. kolejki obydwa zespoły były bezbłędne. Zarówno Sokół Nisko, jak i Wisłok Wiśniowa aż do dziś wygrywały mecz za meczem. Ktoś punkty stracić musiał i... straciły je obydwie drużyny.

Jako pierwsi do siatki trafiki gospodarze. Gola dla Sokoła Nisko zdobył w 32. minucie Damian Juda.

Gracze Wisłoka Wiśniowa wyrównali niedługo po przerwie. Bramkę na wagę punktu strzelił Marcin Borowczyk.

SOKÓŁ NISKO - WISŁOK WIŚNIOWA 1-1 (1-0)