2015-09-02 20:42:25

Trzy punkty Resovii awansem. Pewne zwycięstwo z Hetmanem w Zamościu

Piłkarze Resovii wygrali na wyjeździe z Hetmanem Zamość 4-0 w rozegranym awansem meczu 7. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Macieja Huzarskiego zmierzyli się z AMSPN Hetmanem Zamość już dziś. Wszystko przez sobotnie obchody 110-lecia klubu i zaplanowany właśnie na ten dzień towrzyski mecz z Lechią Gdańsk.

Resovia w Zamościu od pierwszych minut osiągnęła przewagę. Pierwszy gol padł w 26. minucie spotkania, a jego autorem był Przemysław Pyrdek.

Kilka minut później prowadzenie "Pasiaków" podwyższył Damian Rusiecki, a jeszcze przed przerwą samobójczego gola zdobył Łukasz Fidler.

Wynik spotkania na 4-0 dla Resovii ustalił w doliczonym czasie gry drugiej połowy Damian Rusiecki zdobywając swojego drugiego gola.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - RESOVIA RZESZÓW 0-4 (0-3)

0-1 Pyrdek (26)
0-2 Rusiecki (31)
0-3 Fidler (45+1)
0-4 Ruciecki (90+2)

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka - Fidler, Wróblewski, Kudriawcew, D. Baran, Karaszewski, Chruściński (54. Czarniecki), Bukowski, Daszek (60. Litwiniec), K. Wołoch (68. Myszka), A. Wołoch (46. Krawiec)

Resovia Rzeszów: Kuszaj - Pałys-Rydzik, Baran, Żmuda, Szkolnik, Adamski, Kaliniec (79. Fedan), Domoń (73. Świst), Ciećko (57. Jurczak), Pyrdek, Rusiecki

Sędziował: Jakub Pych (Dębica).