2015-08-31 21:36:06

Stal Mielec pokazała charakter! Od 0-2 do 3-2 z Błękitnymi

Stal Mielec przegrywała z Błękitnymi Stargard Szczeciński już 0-2. Podkarpacki zespół jednak pokazał charakter i ostatecznie zwyciężył 3-2.

Ostatni w tabeli Błękitni Stargard Szczeciński napsuli Stali Mielec sporo krwi, ale ostatecznie do domu wracają bez puntków.

Goście wyszli na prowadzenie w 20. minucie spotkania po trafieniu Michała Magnuskiego.

Gdy ten sam zawodnik na chwilę przed przerwą podwyższły na 2-0 sytuacja mielczan zrobiła się bardzo trudno. Na szczęście jeszcze przed zmianą stron kontaktowego gola zdobył Sebastian Łętocha.

Po zmianie stron Stal Mielec rzuciła się do ataku i przyniosło to efekty. W 70. minucie wyrównał Sebastian Zalepa, a na kilka minut przed końcem spotkania szalę zwycięstwa na korzyść Stali przechylił Michał Bierzało.

Dzięki wygranej Stal Mielec umocniła się na pozycji lidera 2 ligi. Błękitni pozostają na dnie ligowej tabeli.

STAL MIELEC - BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI 3-2 (1-2)

0-1 Magnuski (20)
0-2 Magnuski (44)
1-2 Łętocha (45)
2-2 Zalepa (70)
3-2 Bierzało (86)