2015-08-31 10:42:52

Czwarta z rzędu porażka Izolatora Boguchwała. Tym razem w Tomaszowie

Bramkarz Izolatora Boguchwała Dawid Świder w Tomaszowie Lubelskim dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Tomasovia Tomaszów Lubelski pokonała Izolatora Boguchwała 2-0 w meczu 6. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać aż do 77. minuty. Właśnie wtedy Tomasovia wykonywała rzut rożny. Marcin Żurawski wrzucił piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Ireneusz Baran, który zagrał do Sergii Ivlieva, a temu nie pozostało nic innego jak z najbliższej odległości skierować piłkę do bramki.

Dziesięć minut później po nieudanym rzucie wolnym w wykonaniu piłkarzy Izolatora Boguchwała i interwencji tomaszowskich obrońców, piłkę na własnej połowie przechwycił Krzysztof Zawiślak, który po efektownym przebiegnięciu niemal całego boiska trafił do siatki.

Piłkarze Izolatora Boguchwała do końca walczyli o choćby bramkę honorową, lecz tak jak podczas całego meczu brakowało im precyzji przy wykończeniu swoich groźnych akcji i ostatecznie zasłużone zwycięstwo przypadło piłkarzom Tomasovii 2-0.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-0 (0-0)

1-0 Ivliev (77)
2-0 Zawiślak (88)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Żurawski, Misztal, Joniec, Skiba - Mazurkiewicz (75. Kłos), Paskiv (62. Ivliev), Szuta (65. Orzechowski), Raczkiewicz (61. Ratyna), Baran - K. Zawiślak.

Izolator Boguchwała: Świder - Dziedzic, Brogowski, Dąbek, Kardyś - Wójcik(35. Sitek5), Burak, Cupryś (75. Hajnas), Ziobro (46. Lekki), Karwacki (60. Karwat), Szymański.

Sędziował: Woliński (Lublin). Żółte kartki: Mazurkiewicz - Cupryś, Szymański. Widzów: 500