2015-08-31 10:27:18

Orzeł Przeworsk przegrał w Chełmie. To pierwsze zwycięstwo Chełmianki

W 6. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Chełmianka Chełm nie miała problemu z pokonaniem Orła Przeworsk 3-1.

Chełmianka Chełm zdobyła pierwszego gola w 22. minucie. Rzut karny wykorzystał Oleksii Prytuliak. Na kolejne gole musieliśmy poczekać do drugiej połowy spotkania. W 52. minucie na 2-0 dla gospodarzy podwyższył Hubert Tomalski.

Orzeł Przeworsk znalazł się ścianą, gdy drugiego swojego gola strzelił Oleksii Prytuliak. Honorowe trafienie dla przeworszczan zaliczył dopiero w 88. minucie Piotr Boratyn.

Chełmianka odnotowała więc pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

CHEŁMIANKA CHEŁM - ORZEŁ PRZEWORSK 3-1 (1-0)

1-0 Prytuliak (22-karny)
2-0 Tomalski (52)
3-0 Prytuliak (56)
3-1 Boratyn (88)

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Bednarek, Grzywna,  Jankowski, Kwiatkowski, Kobiałka (77. Mazurek), Koprucha (46. Wacewicz), Tomalski, Fornal (74. Mazurek), Wójcik, Pritulak.

Orzeł Przeworsk:  Kurosz - Jarosz, Guzior, Kmuk, Drożdżal, Kołodziej (65. Boratyn), Struś (58. Kudła), Skała,  Gawłowski (84. Czyrny), Broda, Piątek.

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółta kartka: Drożdżal.