2015-08-31 11:20:14

Paweł Bochniewicz zdobył gola dla rezerw hiszpańskiej Granady w swoim debiucie

Paweł Bochniewicz w barwach Granada CF (fot. twitter)
19-letni Paweł Bochniewicz zdobył, były zawodnik Wisłoki Dębica i Stali Mielec, zdobył gola w swoim debiucie w trzecioligowej Granadzie CF B.

Pochodzący z Podkarpacia zawodnik rozegrał w weekend pierwszy oficjalny mecz ligowy w barwach hiszpańskiej Granady CF.

Paweł Bochniewicz zagrał w meczu rezerw tego klubu występujących obecnie w Segunda Division B (trzeci poziom rozgrywek hiszpańskiej ligi).

W wyjazdowym spotkaniu z Linares Deportivo Paweł Bochniewicz trafił do siatki w 17. minucie (na 1-0). Ostatecznie jego drużyna zwyciężyła 4-1, a on rozegrał pełne 90 minut.

- Jak debiutować to tylko tak. Wygrana 4-1 i bramna na 1-0 - napisał na stwoim Twitterze chwilę po meczu pochodzący z Podkarpacia piłkarz.

Paweł Bochniewicz pochodzi z Dębicy. W Polsce grał Wisłoce Dębica i Stali Mielec. W sezonie 2012/2013 przeniósł się do Regginy Calcio skąd trafił do Udinese. Obecnie przebywa na wypożyczeniu do hiszpańskiej Granady CF.