2015-08-30 12:41:07

Motor Lublin - Stal Rzeszów. Nieuznany gol Sebastiana Brockiego [WIDEO]

Zobaczcie gola Sebastiana Brockiego z 13. minuty meczu Motor Lublin - Stal Rzeszów. Trafienie zostało nieuznane przez sędziego z powodu spalonego. Czy słusznie?

Ostatecznie piłkarze Stali Rzeszów przegrali w Lublinie 0-1. Jedynego gola zdobył w 90. minucie Artur Gieraga.

Poniżej możecie zobaczyć bramkę strzeloną przez Sebastiana Brockiego na początku spotkania.

Trafienie nie zostało uznane, bo sędzia liniowy już na początku akcji podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego. Arbiter główny przerwał grę dopiero po tym jak padł gol.