2015-08-30 14:16:17

Błękitni Ropczyce wygrali z Wisłoką Dębica [WIDEO]

W 5. kolejce 4 ligi podkarpackiej Błękitni Ropczyce pokonali u siebie Wisłokę Dębica 3-1.

Pierwszym minutom spotkania towarzyszyła dokładnie zaplanowana ofensywa Błękitnych Ropczyce. Bramkę już w 5. minucie po rzucie wolnym zdobył kapitan zespołu Robert Sulisz.

W 53. minucie padł kolejny gol dla Błękitnych. Po długim krosowym podaniu Łukasz Kosiba minął dotychczas dobrze grającego Darka Bieszczada i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

W 64. minucie sytuację sam na sam wykorzystał Łukasz Kosiba i było już 3-0 dla Błękitnych.

Honorowe trafienie dla Wisłoki Dębica zaliczył w 84. minucie Ireneusz Gryboś, który zakończył akcję Dariusza Bieszczada.

BŁĘKITNI ROPCZYCE - WISŁOKA DĘBICA 3-1 (1-0)

1-0 Sulisz(5)
2-0 Ł. Kosiba (50)
3-0 Ł. Kosiba (64)
3-1 Gryboś (84)

Błękitni Ropczyce: D. Kosiba - Waszczuk, Wolak, Pokrywka, Bonowicz, Orzech, Sulisz, Kozioł, Starzyk (78. Ochał), Ł. Kosiba (85. Bochenek), Szewczyk (89. Marchut).

Wisłoka Dębica: Balasa - Kardyś (70. Guzik), Yablonskiy, Cyza(K. Bieszczad 75'), Pęcak(46' Maik), Bielatowicz, T. Kot, D. Bieszczad, Karpa, Podlasek, Gryboś

Sędziował: Wojciech Wolan (Stalowa Wola). Żółte kartki: D. Kosiba - Sulisz, Cyza, Yablonskiy, Bielatowicz, T. Kot.