2015-08-30 08:31:10

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 0-0 [WIDEO, SKRÓT MECZU]

Stal Stalowa Wola zremisowała 0-0 z Olimpią Zambrów w wyjazdowym meczu 6. kolejki 2 ligi.

Najlepszą okazję do zdobycia gola w pierwszej połowie miał Łukasz Grzybowski. Zawodnik Olimpii Zambrów trafił w poprzeczkę.

Okazję miała także "Stalówka", a konkretnie Tomasz Płonka, który znalazł się sam na sam.

Po zmianie stron również gole nie padły. Kolejne okazje miał Grzybowski. Po stronie Stali Stalowa Wola niewiele mylił się Mateusz Jagiełło. Ostatecznie jednak spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

W barwach "Stalówki" zadebiutował Przemysław Oziębała, były zawodnik m.in. Widzewa Łódź, Górnika Zabrze, a ostatnio Siarki Tarnobrzeg. Pojawił się na boisku w 67. minucie.

OLIMPIA ZAMBRÓW - STAL STALOWA WOLA 0-0

Olimpia Zambrów: Czapliński - Dzienis, Gogol, Piłatowski, Dziemidowicz, Lemanek (66. Jastrzębski), Grzybowski (77. Twardowski), Kuczałek, Pomorski (81. Mroczkowski), Szymański (60. Buzun), Zapolnik

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski - Jabłoński (80. Przezak), Kachniarz, Giel (70. Jagiełło), Łanucha, Kantor, Płonka (67. Oziębała).

Sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk). Żółte kartki: Jastrzębski - Bartkiewicz, Bogacz, Jagiełło, Płonka