2015-08-29 20:52:13

Sokół Sieniawa zremisował na Resovii. Dwa gola Tomasza Walata

Resovia zremisowała z Sokołem Sieniawa 2-2 w meczu 6. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Dwa gole dla gości zdobył Tomasz Walat.

"Pasiaki" wyszły na prowadzenie w 38. minucie meczu po uderzeniu Przemysława Pyrdka. Piłka odbiła się jeszcze po drodze od Damiana Skały i wpadła do siatki. Do przerwy Resovia, zgodnie z planem, prowadziła 1-0.

Po zmianie stron znać o sobie dał Tomasz Walat, który w ciągu zaledwie trzech minut dwukrotnie trafił do bramki i dał prowadzenie Sokołowi Sieniawa .

Resovia wyrównała na kilka minut przed końcem po trafieniu Sebastiana Fedana, który pojawił się na boisku dosłownie dwie minuty wcześniej. Wygrać niestety już się nie udało, co w Rzeszowie zostało zapewne przyjęte z rozczarowaniem.

RESOVIA RZESZÓW - SOKÓŁ SIENIAWA 2-2 (1-0)

1-0 Pyrdek (38)
1-1 Walat (56)
1-2 Walat (59)
2-2 Fedan (82)

Resovia: Kuszaj - Pałys-Rydzik, Baran, Żmuda, Szkolnik (66. Jurczak), Adamski (80. Fedan), Kaliniec, Domoń, Pyrdek- Ciećko (80. Słoma), Rusiecki

Sokół Sieniawa: Lipiec - Skała, Siwyj, Sowiński, Walat, Padiasek (81. Trawka), Szewc, Pigan (46. Flis), Wilusz (66. Hass), Bańka, Jędryas (46. Rak)

Sędziował: Marek Pająk (Mielec). Żółte kartki: Żmuda, Szkolnik - Siwyj, Pigan, Bańka, Rak