2015-08-29 20:23:17

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Gryfem Wejherowo

Siarka Tarnobrzeg pokonała Gryf Wejherowo 2-1 w meczu 6. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

"Siarkowcy" odnieśli bardzo cenne zwycięstwo, pierwszym tym sezonie przed własną publicznością. Rozegrali bardzo dobre spotkania i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów.

Wynik otworzył w 38. minucie Daniel Koczon. Do przerwy Siarka Tarnborzeg prowadziła 1-0.

Wyrównując gol dla Gryfu Wejherowo padł w 54. minucie. Po rzucie rożnym głową uderzył Przemysław Kostuch pakując piłkę do siatki.

Decydująca akcja meczu miała miejsce w 82. minucie. Dorian Buczek, który pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej, dostał piłkę w polu karnym i głową dał zwycięstwo Siarce.

Zapis szczegółowej relacji na żywo w linku poniżej.

SIARKA TARNOBRZEG - GRYF WEJHEROWO 2-1 (1-0)

1-0 Koczon (38)
1-1 Kostuch (54)
2-1 Buczek (82)

Siarka Tarnobrzeg: Pawlus - Przewoźnik, Kościelny, Stępień, Suchecki, Stefanik, Stromecki (58. Korzępa), Domański, Koczon (63. Jakubowski), Więcek (65. Mandzelowski), Martuś (75. Buczek)

Gryf Wejherowo: Ferra - Kostuch, Skwiercz, Dampc (46. Godula), Gicewicz (71. Rzepa), Kołc, Wicoń (46. Czoska), Osłowski, Sosnowski (79. Sosnowski), Kuzimski, Kowalski

Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice). Żółte kartki: Stefanik, Stromeki, Więcek - Kostuch, Dampc, Kuzimski