2015-08-27 14:08:00

Sokół Sieniawa zremisował z Lewartem Lubartów

Sokół Sieniawa zremisował u siebie 2-2 z beniaminkiem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Lewartem Lubartów.

Lubartowianie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po bramkach Dawida Niewęgłowskiego w 10. minucie i Mateusza Kompanickiego w 46. minucie jednak korzystnego rezultatu nie udało się utrzymać do końcowego gwizdka.

Wspomniany wyżej Mateusz Kompanicki osłabił zresztą swój zespół w 78. minucie, gdy ujrzał drugą żółtą kartkę i musiał udać się do szatni.

Na szczęście dla Sokoła Sieniawa, w pierwszej połowie Artur Bańka wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką, zaś w końcówce meczu Paweł Hass dobił piłkę po strzale Dawida Pigana.

SOKÓŁ SIENIAWA - LEWART LUBARTÓW 2-2 (1-1)

0-1 D. Niewęgłowski (10)
1-1 Bańka (42-karny)
1-2 Kompanicki (46)
2-2 Hass (82)

Sokół Sieniawa: Lipiec - Skała,Tetlak (46. Sowiński), WalatI, M. Padiasek - Flis (75. Leśniowski), Trawka (46. Hass5), Bańka, Wilusz (60. Pigan), Szewc - Rak.

Lewart Lubartów: Parzyszek - B. Jezior, Mitura, Bijan, Michna - Kotowicz (90. Gorgol), J. Niewęgłowski, Kompanicki, D. Niewęgłowski (73. D. Pikul), Bujak (88. A. Pikul) - Semczuk (80. Kula).

Sędziował: Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Walat - Kompanicki, Jezior, Bujak, Pikul. Czerwona kartka: Kompanicki (78 druga żółta). Widzów: 300.