2015-08-27 11:01:30

Polonia Przemyśl wypunktowała Hetmana Zamość. 4-0 na wyjeździe

Piłkarze Polonii Przemyśl (niebiesko-czerwone stroje) wywieźli z Zamościa komplet punktów (fot. archiwum)
Polonia Przemyśl wygrała na wyjeździe z AMSPN Hetman Zamość aż 4-0 w meczu 5. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Polonia Przemyśl dopingowana przez sporą grupę swoich kibiców nie zwiodła i wygrała drugi raz z rzędu.

Strzelanie w Zamościu rozpoczął już w 5. minucie Paweł Sedlaczek, który przymierzył z dystansu. Na kolejne bramki przyszło nam czekać aż do 71. minuty, kiedy to po kombinowanej akcji do siatki trafił Mateusz Kalawski.

Kolejne dwa gole zdobyli Mateusz Świst i Mateusz Wanat. Pierwszy z nich pokonał bramkarza w 80. minucie, a popularny "Smoła" w doliczonym czasie gry.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ  - POLONIA PRZEMYŚL 0-4 (0-1)

0-1 Sedlaczek (5)
0-2 Kalawski (71)
0-3 Świst (80)
0-4Wanat (90+2)

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka - J. Baran, Kudriawcew, Myszka, Fidler - Krawiec (65. Litwiniec), Markowski (85. Kaznocha), D. Baran, Karaszewski (46. Bukowski) - K.Wołoch, A. Wołoch.

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Suchockij, Załoga (45. Kuśmierz), Mikulec, Kocój - Tabisz, Sedlaczek (75. Tur), Kazek, Wanat, Kalawski - Gosa (65. Świst).

Sędziował: Pająk (Mielec). Żółte kartki: Kudriawcew, D. Baran, K. Wołoch - Mikulec, Tabisz, Sedalczek. Czerwona kartka: Kudriawcew (75, druga żółta). Widzów: 800 (150 z Przemyśla).