2015-08-27 13:54:16

Wólczanka - Orlęta Radzyń 3-2. Dwa samobóje i dwie czerwone kartki [WIDEO]

Po zaciętym meczu w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 3-2.

Spotkanie w Wólce Pełkińskiej lepiej rozpoczęły Orlęta Radzyń Podlaski. Już w 4. minucie gola zdobył Jarosław Milcz.

Nieszczęśliwie dla gości w 8. minucie samobójem popisał się Adrian Zarzecki i było 1-1. Kolejna bramka także została zaliczona na konto Wólczanki. W 26. minucie bramkarza pokonał Adrian Bednarz.

Jeszcze przed przerwą w 30. minucie samobójczego gola zaliczył... Krystian Pydych z Wólczanki.
Gospodarze mieli pretensje do sędziego o niepodyktowanie karnego, kiedy po uderzeniu Poprawy piłka zatrzymała się na ręce rywala.

W meczu były też dwie czerwone kartki. Najpierw z boiska wyleciał w 63. minucie Arkadiusz Kot, a w 84. minucie Krystian Pydych.

Rozstrzygnięcie dała bramka Krzysztofa Pietlucha w 68. minucie po asyście Marka Gwoździa. Piłkarze Wólczanki zaksięgowali bardzo cenny komplet punktów odnosząc drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Bramki z meczu [WIDEO]

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 3-2 (2-2)

0:1 Milcz (4)
1-1 Zarzecki (8-samobójcza)
2-1 Bednarz (26)
2-2 Pydych (30-samobójcza)
3-2 Pietluch (68)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - Podstolak, K. Pydych, Oślizło - Pietluch, Gwóźdź, Lech (86. Misiło), R. Pydych (46. Kocur), B, Poprawa - Bednarz (64. Partyka), Hul (77. Padiasek).

Orlęta Radzyń Podlaski: Wójcicki - Leszkiewicz, Zarzecki, Konaszewski, Szymala (34. Ebert), Zmorzyński, Melnychuk, Kot, Milcz (60. Król), Groborz, Szpak.

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: K. Pydych, B. Poprawa, Misiło - Kot, Milcz, Szpak, Leszkiewicz. Czerwone kartki: K. Pydych (84 druga żółta) - Kot (63 druga żółta). Widzów: 200.