2015-08-27 14:06:05

Szczęśliwa wygrana Wisłoka Wiśniowa nad Błękitnymi Ropczyce. Gol Damiana Cyrana w doliczonym czasie

Wisłok Wiśniowa szczęśliwie pokonała Błękitnych Ropczyce 2-1, w ramach 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol padł dopiero w 45 minucie i to goście wyszli na prowadzenie. Gola dla Błękitnych Ropczyce zdobył Krzysztof Orzech.

Po przerwie wciąż lepiej wyglądała gra przyjezdnych. Aż do 70. minuty, gdy fatalny błąd popełnił Dariusz Kosiba, odbijając piłkę przed siebie. Z prezentu skorzystał Waldemar Złotek i było 1-1.

W doliczonym czasie Wisłok Wiśniowa przeprowadził jeszcze jedną akcję, a do piłki na 18. metrze dopadł Damian Cyran i trafił tuż przy słupku.

Dzięki wygranej Wisłok Wiśniowa jest wiceliderem 4 ligi podkarpackiej.

WISŁOK WIŚNIOWA - BŁĘKITNI ROPCZYCE 2-1 (0-1)

0-1 Orzech (45)
1-1 Złotek (70)
2-1 Cyran (90+2)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - Kozubek, Bernacki, Klimczyk, Kuta - Zajchowski (85. Czech), Stanisz (46. Cyran), Sajdak, Borowczyk (46. M. Długosz) - Złotek, Pietrasiewicz.

Błękitni Ropczyce: D. Kosiba - Bonowicz, Wolak, Pokrywka, Waszczuk - Kozioł, Sulisz, Orzech (80. Marchut), Starzyk (61. Kipa, 72. Ochał) - Ł. Kosiba, Szewczyk.

Sędziował: Antosz (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Klimczyk, Długosz - Wolak, Sulisz, Szewczyk. Widzów: 150.