http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-01-05 10:01:48

Paweł Cygnar wróci do Resovii?

Działacze Resovii Rzeszów chcą sprowadzić do klubu Pawła Cygnara, zawodnika Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.
 
Paweł Cygnar ma 24 lata i jest nominalnym pomocnikiem. W barwach Resovii występował już w sezonie 2008/2009 za kadencji Tomasza Tułacza.
 
- To dobry zawodnik i bardzo inteligentny młody człowiek. Na pewno by nam się przydał - stwierdził w rozmowie z "Nowinami" Adam Sadecki, prezes Resovii.
 
Cygnar, który ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w Szczakowiance Jaworzno, jest podobno zainteresowany grą w Resovii. Póki, co jednak musi wrócić do Niecieczy i uczestniczyć w przygotowaniach do piłkarskiej wiosny.
 
Rzeszowianie szukają zawodnika na miejsce Kamila Walaszczyka, który może odejść z klubu. Oprócz 24-letniego Cygnara w kręgu zainteresowań Resovii jest też Marcin Juszkiewicz (Concordia Piotrków Trybunalski). On jednak z kolei cały czas ma ważny kontrakt i nie może odejść z Piotrkowa Trybunalskiego przed końcem rundy.
 
źródło: Nowiny
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem