2015-08-27 14:19:03

LKS Pisarowce pokonał Sokoła Sokolniki. Debiut Kamila Walaszczyka

Kamil Walaszczyk jeszcze nie tak dawno był czołowm zawodnikiem Karpat Krosno. Teraz gra w Pisarowcach (fot. Marcin Pirga)
LKS Pisarowce wygrał na wyjeździe z Sokołem Sokolniki 2-0 w meczu czwartej ligi. W drużynie gości zadebiutował Kamil Walaszczyk.

W składzie LKS-u Pisarowce zadebiutował Kamil Walaszczyk. Pomocnik ten jeszcze nie tak dawno był ważną postacią w składzie trzecioligowych Karpat Krosno.

Goście wyszli na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy. Gola do szatni strzelił Piotr Lorenc.

Ten sam piłkarz ustalił wynik spotkania na 2-0 dla Pisarowic w 77. minucie meczu.

SOKÓŁ SOKOLNIKI - LKS PISAROWCE 0-2 (0-1)

0-1 Lorenc (45)
0-2 Lorenc (77)

Sokół Sokolniki: Kulig - Kloc, Piasecki, Ulawski (83. Bieńko), Podpora, Nowak, Tabaka (68. A. Warzocha), Kruk (64. Bożek), Kowal, Miazga, Cąpała (52. Cholewa).

LKS Pisarowce:
Szpiech - Lisowski (90. Kokoć), Kumah-Doe, Łuczka, Węgrzyn, Lorenc, Ząbkiewicz (86. Niemczyk), Adamiak (74. Pańko), Jaklik, Walaszczyk (88. Domaradzki), Frączek (78. Suszko).

Sędziował:
Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Podpora, Nowak, Cholewa - Kumah-Doe, Łuczka, Domaradzki. Widzów: 120.