2015-08-26 21:58:32

Świetny mecz w Boguchwale. Izolator - Karpaty Krosno 3-4

Karpaty Krosno wygrały w Boguchwalwe 4-3 (fot. Marcin Pirga)
Karpaty Krosno wygrały z Izolatorem Boguchwała 4-3 w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Kibice, którzy w środowe popołudnie wybrali sie na IzoArenę nie mogli narzekać na nude. Obydwie drużyny stworzyły świetne widowisko. Łącznie padło aż 7 goli.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Patryk Kapuściński, ale gospodarze odpowiedzieli kilka minut później trafieniem Damiana Karwackiego.

Reakcja Karpat Krosno była jeszcze szybsza, a gola na 2-1 zdobył Bartłomiej Buczek. Wyrównującego gola strzelił Zbigniew Dąbek i do przerwy był remis.

Po zmianie stron po raz pierwszy w tym meczu na prowadzenie wyszedł Izolator Boguchwała. Do siatki trafił Adrian Burak.

Ostatnie pół godziny należało do krośnian, a konkretnie do Krzysztofa Zaremby, który zdobywał gole w 63., a później 89. minucie zapewniając ostatecznie zwycięstwo Karpatom.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - KARPATY KROSNO 3-4 (2-2)

0-1 Kapuściński (21)
1-1 Karwacki (26)
1-2 Buczek (28)
2-2 Dąbek (35)
3-2 A. Burak (58)
3-3 Zaremba (63)
3-4 Zaremba (89)

Izolator Boguchwała: Świder - Kardyś, Brogowski, Dąbek, Dziedzic, Sitek (77. Ziobro), Adrian Burak, Cupryś (71. Hajnas), Karwacki, Wójcik (85. Lekki), Szymański

Karpaty Krosno: Stępień - Kolbusz, Chmielowski, Kapuściński, Sikorski, Piątkowski, Nikanowycz, Skiba (45. Krzysztoń), Kasza (46. Siepierski), Zaremba (90. Telesz), Buczek (68. Fundakowski)