2015-08-23 00:37:40

Zwycięski debiut Czesława Owczarka. Karpaty Krosno - Tomasovia 3-1

Czesław Owczarek pracę trenerską w Karpatach Krosno rozpoczął od zwycięstwa (fot. Marcin Pirga)
Karpaty Krosno wygrała 3-1 z Tomasovią w meczu 4. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Udany debiut na ławce trenerskiej zaliczył Czesław Owczarek.

Pojedynek rozpoczął się po myśli gości, którzy już w 7. minucie spotkania wyszli na prowadzenie po golu Ihora Paskiva.

Piłkarze Karpat Krosno odpowiedzieli trafieniem Kamila Chmielowskiego, który po rzucie wolnym bitym przez Jaromira Skibę z bliska trafił do siatki.

W 57. minucie Skiba wyłożył piłkę Jarosławowi Piątkowskiemu, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości.

W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3-1 dla Karpat Krosno ustalił Krzysztof Zaremba, który po podaniu Piątkowskiego miał przed sobą pustą bramkę.

KARPATY KROSNO - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 3-1 (1-1)

0-1 Paskiw (8)
1-1 Chmielowski (30)
2-1 Piąśtkowski (57)
3-1 Zaremba (90+1)

Karpaty Krosno: Stępień - Kaciczak (46. Zaremba), Kolbusz, Chmielowski, Kapuściński (74. Jarząb), Piątkowski, Nikanowicz, Kasza (66. Telesz), Sikorski, Skiba, Buczek (88. Krzysztoń)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Żurawski, Misztal, Joniec, Szuta, Smoła (62. Oznański), Baran, Mazurkiewicz (77. Zawiślak), Paskiv (55. Ivlev), Skiba (69. Orzechowski) Zawiślak

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Kolbusz - Szuta, Smoła.