2015-08-23 20:48:41

Wisłok Wiśniowa wygrał z Jednością Niechobrz

Wisłok Wiśniowa wygrał z Jednością Niechobrz 2-1 i z kompletem punktów prowadzi w 4 lidze podkarpackiej.

Wszystkie bramki sobotniego meczu padły w pierwszej połowie. Najpierw w 21. minucie gola dla Wisłoka Wiśniowa strzelił Jakub Baran. W 30. minucie podwyższył Bartosz Zajchowski.

Dla Jedności Niechobrz honorowego gola z zrzutu karnego strzelił Sebastian Kłeczek.

Wisłok z kompletem trzech zwycięstw prowadzi w 4 lidze podkarpackiej. Taki sam bilans ma Sokół Nisko.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - WISŁOK WIŚNIOWA 1-2 (1-2)

0-1 J. Baran (21)
0-2 Zajchowski (30)
1-2 Kłeczek (43-karny)

Jedność Niechobrz: J. Kalandyk - Gorzelany, Paweł Lib, Kłeczek, Rak, Byjoś (79. Trznadel), Grzybyk, Wrona, Bać (67. Madera), P. Baran, Worosz (64. Lelek)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - J. Baran (25. Długosz), Bernacki, Borowczyk, Klimczyk, Kozubek, Kuta, Pietrasiewicz, Stanisz (81. Cyran), Zajchowski (90. Czech), Złotek

Żółte kartki: Rak, Grzebyk - Stanisz