2015-08-23 11:03:18

Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 [WIDEO, BRAMKI]

Avia Świdnik wygrała 2-1 z Wólczanką Wólka Pełkińska z meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Wólczanku Wólka Pełkińska przegrali po raz pierwszy w sezonie 2015/2016, choć nie bez walki.

W 42. minucie Avia Świdnik prowadziła za sprawą Michała Maciejewskiego, który wykorzystał rzut karny. Wólczanka odpowiedziała w 51. minucie - do remisu doprowadził Maciej Lech.

Decydującego gola zdobył Wojciech Białek, który wpisał się na listę strzelców w 67. minucie dająć gościom ostateczne zwycięstwo.

AVIA ŚWIDNIK - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-1 (1-0)

1-0 Maciejewski (42- karny)