2015-08-17 07:46:02

Bukowa Jastkowice - KS Wiązownica 1-3. Pierwsza wygrana beniaminka

KS Wiązownica (biało-czerwone stroje) odniosła pierwsze historyczne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej (fot. Natalia Styś)
KS Wiązownica wygrał 3-1 z Bukową Jastkowice w wyjazdowym meczu 2. kolejki czwartoligowych rozgrywek.

Goście wyszli na prowadzenie już w 12. minucie spotkania po trafieniu Piotra Misiąga. Do przerwy KS Wiązownica prowadził 1-0.

Niedługo po zmianie stron prowadzenie przyjezdnych podwyższył Maciej Saramak wykorzystując rzut karny.

Kontaktowego gola dla Bukowej Jastkowice strzelił wprawdzi Łukasz Brzeziński, ale ostatnie słowo należało do Wiązownicy, która przypieczętowała pierwsze zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej bramką Bogusława Sierżęgi.

BUKOWA JASTKOWICE - KS WIĄZOWNICA 1-3 (0-1)

0-1 Misiąg (12)
0-2 Saramak (50)
1-2 Brzeziński (61)
1-3 Sierżęga (72)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - M. Partyka, Wołoszyn, Madej (90. Siudzik), D. Bartnik, T. Bartnik, Tokarczyk, Watras, Garbacz (32. Stelmach), Brzeziński, Kaczmarczyk (83. Młynarczyk)

KS Wiązownica: Mikus - Luft, Saramak, P. Bartnik, Kubas, Halejcio, Sierżęga (90+1. Mazur), Czub (66. Kardynał), Misiąg, Iwański (77. Brzyski), Wojtyna

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Madej, D. Bartnik - Kubas, Sierżęga, Misiąg