2015-08-16 19:51:31

Crasnovia lepsza od Błękitnych Ropczyce

Crasnovia Krasne pokonała u siebie po zaciętym meczu Błękitnych Ropczyce 4-2.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 20. minucie Adrian Szyszka. Wyprowadził on Crasnovię Krasne na prowadzenie. Zaledwie osiem minut później na 2-0 podwyższył Sławomir Rozborski.

Po zmianie stron Błętkini Ropczyce ruszyli do ataku. Efektem tego była bramka w 67. minucie autorstwa Jakuba Szewczyka.

Na nieszczęście przyjezdnych w 71. minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla Crasnovii. Karnego na gola zamienił Paweł Adamczyk.

To nie podłamało jednak Błękitnych. Już pięć minut później cieszyli się z bramki Jakuba Szewczyka i znów przegrywali tylko jedną bramką.

Wszelkie wątpliwości, co d zwycięzcy tego pojedynku rozwiał w 89. minucie Kamil Kot. Trzy punkty zostały więc u gospodarzy.

CRASNOVIA KRASNE - BŁĘKITNI ROPCZYCE 4-2 (2-0)

1-0 Szyszka (20)
2-0 Rozborski (28)
2-1 Szewczyk (67)
3-1 Adamczyk (71-karny)
3-2 Szewczyk (76)
4-2 Kot (89)

Crasnovia: Kukulski - Doroba, Chmiel (68. Dudek), Krzak, Adamczyk (75. Róg), P. Szczepański, Kot, Kwaśniczko, Szyszka (83. Karnaś), Rozborski (88. R. Szczepański), Opoń

Błękitni: D. Kosiba - Waszczuk, Ochał (46. Kipa), Pokrywka, Bonowicz, Sulisz, Kozioł (86. Wolak), Orzech, Kukla, Ł. Kosiba, Szewczyk

Sędziował: Grzegorz Łącz (Stalowa Wola). Żółte kartki: Kot, Opoń, Szewczyk, D. Kosiba