2015-08-16 12:53:08

Piast Tuczempy przegrał w Lublinie. Pierwsza porażka beniaminka

W meczu 1. kolejki Past Tuczempy wygrał w Zamościu. Niestety z Areny Lublin punktów wywieźć się nie udało (for. archiwum / Mieczysław Turczyn)
Piast Tuczempy z wyjazdu do Lublina wrócił bez punktów. Tamtejsza Lublinianka pokonała podkarpacki zespół 3-0.

Piłkarze Lublinianki są wciąż niepokonani w tym sezonie. Pojedynek z Piastem Tuczempy był dla nich trzecim kolejnym spotkaniem bez porażki.

Pierwszą bramkę dla Lublinianki w 14. minucie strzelił Karol Kalita, a jeszcze przed przerwą gola do szatni gościom wbił Łukasz Mazurek.

Wynik meczu na 3-0 dla Lublinian ustalił w 83. minucie Karol Kalita dla którego była to druga bramka w tym spotkaniu.

Beniaminek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej przegrał po raz pierwszym w tym sezonie.

LUBLINIANKA LUBLIN - PIAST TUCZEMPY 3-0 (1-0)

1-0 Kalita (14)
2-0 Mazurek (45)
3-0 Kalita (83)

Lublinianka Lublin: Socha - Wołos, Mazurek, Kosiarczyk, Kursa - Sobiech (76. Czułowski), Gutek (84. Kucharzewski) - Kaganek (59. Majewski), Pułka, Stefański (74. Banachiewicz) - Kalita

Piast Tuczempy: Strawa - Stopyra (46. Sobczak), Jaroch, Kud (55. Demski), Gil (58. B. Noga) - Wielgosz, Wota, R. Noga, Pasaj - Karkovsky (77. Bobak) - Tołpa

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółta kartka: Demski. Widzów: 150