2015-08-15 20:32:01

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Orła Przeworsk w derbach [WIDEO]

Krzysztof Pietluch zdobył dwa gole dla Wólczanki (fot. archiwum)
W derbach 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała u siebie Orła Przeworsk 3-1.

Wynik spotkania otworzył w 30. minucie Paweł Piątek z Orła Przeworsk.  Jak się okazało był to jedyny gol w pierwszej połowie.

Po zmianie strony wyrównał Krzysztof Pietluch. Nie było to ostatnie słowo snajpera Wólczanki Wólka Pełkińska w tym spotkaniu. Pietluch trafił także w 73. minucie i było 2-1 dla gospodarzy.

Na trzy minuty przed końcem spotkania na listę strzelców wpisał się Mateusz Kocur, ktory przypieczętował wygraną miejscowych w derbach.

Dla podopiecznych Marka Rybkiewicza to pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Dwa pierwsze pojedynki Wólczanka zremisowała.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - ORZEŁ PRZEWORSK 3-1 (0-1)

0-1 Piątek (31)
1-1 Pietluch (55)
2-1 Pietluch (73)
3-1 Kocur (87)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - Flak, K. Pydych, R. Pydych (61. Kocur), Oślizło, Partyka (46. B. Poprawa), Gwóźdź, Hul (85. A. Poprawa), Podstolak, Lech, Pietluch (89. Bober).

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Jarosz, Khorolskyi, Skała, Broda (76. Boratyn), Kołodziej, Kmuk, Kudła (82. Czyrny), Gawłowski, Drożdżal (68. Guzior), Piątek.

Sędziował Maciej Łamasz  (Jarosław). Żółte kartki: Flak, R. Pydych - Broda, Jarosz, Czyrny