2015-08-13 09:47:32

Lewart Lubartów - Izolator Boguchwała 0-2. Cenne zwycięstwo "Izolacji"

Jedną z bramek dla Izolatora w Lubartowie strzelił Bartosz Karwat (fot. Bartosz Kabala / zksizolator.eu)
Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 2-0 z Lewartem Lubartów w wyjazdowym meczu 2. kolejki trzecioligowych rozgrywek.

Podopieczni Przemysława Matuły wyszli na prowadzenie już w 9. minucie spotkania po trafieniu Krzysztofa Szymańskiego. Asystę przy golu zaliczył Adrian Burak.

Wynik spotkania na 2-0 dla Izolatora Boguchwała ustalił w 59. minucie Bartosz Karwat wykorzystując rzut karny.

LEWART LUBARTÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0-2 (0-1)

0-1 Szymański (9)
0-2 Karwat (59-karny)

Lewart Lubartów: Parzyszek - M. Jezior, Mitura, J. Niewęgłowski (Kula), Michna (70. B. Jezior), Kotowicz, Rusinek, Bujak, D. Niewęgłowski (85. Kula), Kompanicki (75. Gorgol), Semczuk 60. (D. Pikul)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Dziedzic, Dąbek, Brogowski, Kardyś - Karwat (85. Ziobro), Burak, Cupryś, Sitek (75. Lekki)- Karwacki (68. Róg), Szymański (87. Gajdek)

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk). Żółte kartki: Karwacki, Dziedzic - Bujak, Michna, Semczuk