2015-08-12 21:29:01

Derby w Przemyślu dla gości. Polonia - JKS Jarosław 0-3

Polonia Przemyśl nie miała wiele do powiedzenia w derbowym starciu z JKS-em Jarosław i przegrała 0-3.

Gospodarze mieli swoje szanse na początku spotkania, ale zmarnowali je. Niewykorzystane okazje  szybko się zemściły. Autorem pierwszego gola dla JKS-u Jarosław był Bartłomiej Raba. Pokonał Piotra Krzanowskiego w 20. minucie.

Ten sam zawodnik miał spory udział przy kolejnym trafieniu. W 49. minucie Raba wrzucił piłkę z prawej strony, do której dopadł Sebastian Dziedzic i zamknął akcję podwyższając na 2-0 dla jarosławian.

Po stronie Polonii Przemyśl swoje okazje mieli Mateusz Wanat, Patryk Kocój, Arkadiusz Gosa  i Mateusz Kalawski. Niestety ich strzały albo mijały światło bramki, albo wpadały w ręce dobrze ustawionego Piotra Ciska.

Polonię dobił w 75. minucie Michał Fedor, który dobił strzał kolegi z drużyny ustalając wynik spotkania na 3-0 dla JKS-u.

POLONIA PRZEMYŚL - JKS JAROSŁAW 0-3 (0-1)

0-1 Raba (20)
0-2 Dzieci (49)
0-3 Fedor (75)

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Barszczak (62. Jaroch), Sukhotskyy, Kuźniar, Mikulec - Tabisz (80. Świst), Kazek, Sedlaczek (46. Kocój), Tur (62. Kalawski), Wanat - Gosa.

JKS Jarosław: Cisek - Cienki (65. Jamrozik), Sokolenko, Daszyk, Gliniak - Kuliga, Raba (82. Pawlak), Kukiełka, Fedor (79. Kycko) - Rop (74. Soczek), Dziedzic.

Sędziował Jakub Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Barszczak, Mikulec, Tur, Gosa, Kalawski - Gliniak. Widzów: 350.