2015-08-10 12:20:01

Derby dla Sokoła Sieniawa. Zwycięstwo 2-1 z Orłem Przeworsk

Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) zmierzył się z Orłem Przeworsk w kolejnych derbach powiatu (fot. Mieczysław Turczyn)
W derbowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Sokół Sieniawa pokonał Orła Przeworsk 2-1.

Sokół Sieniawa rozpoczął bardzo mocno. Już po siedemnastu minutach gry prowadził 2-0. Najpierw do bramki Roberta Kurosza trafił Artur Bańka, a zaledwie sześć minut później Kurosz ponownie skapitulował - pokonał go Patryk Szewc.

Kontaktowego gola dla Orła Przeworsk strzelił chwilę po zmianie stron Mateusz Skała. To było jednak wszystko na co stać było gości.

W doliczonym czasie meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Patryk Szewc.

SOKÓŁ SIENIAWA - ORZEŁ PRZEWORSK 2-1 (2-0)

1-0 Bańka (11)
2-0 Szewc (17)
2-1 Skała (53)

Sokół Sieniawa: Lipiec - Skała, Bańka, Pigan, Siwyj, Szewc, Walat, Sowiński, Trawka, Hass, Szymanek.

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Jarosz, Khorolskyi, Kmuk, Drożdżal, Kołodziej, Kudła (Czyrny), Gawłowski, Skała, Broda (Boratyn), Piątek.

Sędziował Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Szymanek, Szewc, Lipiec - Kudła, Czyrny. Czerwona kartka:  Szewc (90+2, druga żółta)