2015-08-10 11:23:37

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała z Lublinianką [WIDEO]

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 1-1 przed własną publicznością w Lublinianką Lublin w ramach rozgrywek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

W pierwszej połowie meczu Wólczanki Wólka Pełkińska z Lublinianką Lublin nie było nam dane zobaczyć goli.

Pierwsi do bramki rywala trafili gospodarze. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Hul.  Lublinianka nie pozostała dłużna. Remis wyciągnęła w samej końcówce, gdy do siatki trafił Karol Kalita.

Nasz zespół nie był w stanie odpowiedzieć i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - LUBLINIANKA LUBLIN 1-1 (0-0)