2015-08-09 11:33:10

Piast Tuczempy pokonał Hetmana Zamość w debiucie w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej

Piast Tuczempy pokonała na wyjeździe Hetmana Zamość 3-1, w meczu pierwszej kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piast Tuczempy to beniaminek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Zespół Marka Strawy w pierwszej kolejce pojechał do Zamościa na mecz z tamtejszym Hetmanem.

Goście rozpoczęli bardzo pewnie. W 13. minucie gola dla przyjezdnych zdobył Karol Wota. Jeszcze przed przerwą w 28. minucie podwyższył Kamil Aab.

Po zmianie stron AMSPN Hetman Zamość zdobył kontaktowego gola. Jego autorem był Adrian Wołoch. Zaledwie dwie minuty później trzecią bramkę dla Piasta strzelił Wojciech Tołpa.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i goście mogli świętować historyczne, pierwsze zwycięstwo w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - PIAST TUCZEMPY 1-3 (0-2)