2015-08-09 11:28:01

JKS Jarosław zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski 1-1

Mocno przebudowany JKS-Jarosław zremisował na własnym stadionie 1-1 z Orlętami Radzyń Podlaski.

JKS Jarosław już w siódmej minucie dał swoim kibicom powód do zadowolenia. Gola otwierającego wynik meczu zdobył Sebastian Dziedzic.

Pomimo przewagi jarosławian w 31. minucie bramkę dla Orląt Radzyń Podlaski strzelił Kamil Groborz.

W drugiej połowie trener JKS-u Michał Szymczak przeprowadził zmiany w składzie, ale nie przełożyło się to na skuteczne wykończenie choćby jednej akcji.

W 90. minucie piłka wpadła wprawdzie do bramki Orląt, ale sędzia Łukasz Woliński nie uznał gola. Spotkanie zakończyło się ostatecznie podziałem punktów.

JKS JAROSŁAW - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1-1 (1-1)

1-0 Dziedzic (7)
1-1 Groborz (31)

JKS Jarosław: Cisek - Cienki, Sokolenko, Daszyk, Gliniak - Kuliga, Kukiełka, Kycko, Soczek - Rop, Dziedzic  oraz Raba, Fedor, Pawlak, Czyż.

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: Daszyk, Kuliga, Fedor - Groborz, Borysiuk, Kot.