2015-08-08 19:53:12

Wisłok Wiśniowa pokonał Sokoła Sokolniki

Wisłok Wiśniowa wygrał z beniaminkiem 4-2 (fot. archiwum / Jakub Dziok)
Sześć goli zobaczyli kibice, którzy przyszli na mecz Wiskołka Wiśniowa z Sokołem Sokolniki. Gospodarze wygrali 4-2.

Dla Sokoła Sokolniki był to historyczny mecz. Sokół zadebiutował w 4 lidze podkarpackiej. Beniaminek trzymał się do 34. minuty - właśnie wtedy pierwszego gola dla Wisłoka Wiśniowa strzelił pozyskany przed sezonem z Crasnovii Krasne - Tomasz Pietrasiewicz.

Osiem minut później na 2-0 podwyższył Wiesław Kozubek. W drugiej połowie spotknia - w 53. minucie - trzeciego gola dla Wisłoka zdobył Waldemar Złotek.

Gospodarze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa. W 67. minucie przyjezdnych dobił Marcin Borowczyk.

Rozluźnienie w poczynaniach piłkarzy z Wiśniowej skutecznie wykorzystali przyjezdni. Pierwszego gola dla Sokoła w 4 lidze podkarpackiej strzelił w 88. minucie Łukasz Bożek. 120 sekund później wynik meczu na 4-2 ustalił Tomasz Cholewa.

WISŁOK WIŚNIOWA - SOKÓŁ SOKOLNIKI 4-2 (2-0)

1-0 Pietrasiewicz (34)
2-0 Kozubek (42)
3-0 Złotek (53)
4-0 Borowczyk (67)
4-1 Bożek (88)
4-2 Cholewa (90)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - G. Kuta, Klimczyk, Bernacki, Kozubek - Zajchowski, Sajdak, Stanisz, J. Baran - Złotek, Pietrasiewicz oraz Borowczyk, Cyran, Zimny, M. Długosz, Czech

Sokół Sokolniki: Kulig - Kloc, Nowak, Ulawski, Podpora (82. Bożek), Rutyna (46. Z. Warzocha), Tabaka, Kruk (75. Ogrodnik), Cąpała (46. Warzocha), Kowal, Miazga (88. Cholewa)